پرداخت اینترنتی  
در این بخش می توانید با استفاده از دروازه پرداخت اینترنتی بانک های ملت و پارسیان وجه موردنظر خود را با استفاده از کارت بانک های عضو شبکه شتاب بصورت اینترنتی به حساب شرکت ارتباطات مبین نت واریز نمایید. لازم به ذکر است با تکمیل فرم زیر و فشردن کلید ادامه عملیات پرداخت اینترنتی، شما به دروازه پرداخت انتخابی خود انتقال می یابید و لذا هیچگونه از اطلاعات شخصی شما ازقبیل شماره کارت، رمز عبور و تاریخ اعتبار در درگاه مبین نت وارد نمی گردد. همواره توجه داشته باشید که جهت انجام هرگونه عمل پرداخت، درج و اعلام نمودن شناسه پرداخت اجباری و ضروری است و در غیر این صورت امکان انجام عمل پرداخت میسر نمی باشد. شناسه‌ی پرداخت و شناسه اشتراک روی مودم و جعبه آن درج شده است (شناسه پرداخت یک عدد هشت رقمی است که در زمان اشتراک به هر مشترک مبین نت اعلام می گردد و پرداخت های مشترکین با ردگیری این شناسه قابل تشخیص بوده تا به حساب بستانکاری وی منظور گردد.)

شماره حساب شرکت ارتباطات مبین نت :  4275593300 - بانک ملت - شعبه میرداماد


مشترک گرامی،
خواهشمند است در هنگام خرید IP ثابت، نوع آن را با توجه به نیاز خود و براساس توضیحات ذیل انتخاب فرمائید:
1. IP ثابت با قابلیت تمدید خودکار
پس از انتخاب این دسته ،IP شما بصورت متوالی تمدید می شود بدین صورت که کافی است هزینه مربوطه بصورت کامل در انتهای زمان آن واریز شود تا توسط سیستم IPیی که قبلا انتخاب نموده اید تمدید گردد. دقت داشته باشید که دقیقا همان IP برای شما فعال می شود بدین منظور اگر شما IP یکساله داشته باشید ،IP یکساله تمدید می گردد و نه گزینه دیگر مگر آنکه شما 3 روز قبل از اتمام زمان IP به آدرس ip@mobinnet.net درخواست خود را جهت کنسل کردن یا تغییر ارسال نمایید.
2. IP ثابت غیر قابل تمدید
پس از انتخاب این دسته ،IP شما فقط تا پایان زمان آن اعتبار دارد و پس از آن در اختیار درخواست کننده دیگری قرار می گیرد مگر آنکه شما 3 روز قبل از اتمام زمان IP به آدرس ip@mobinnet.net درخواست خود را ارسال نمایید.

شناسه اشتراک
شناسه پرداخت
عدد را وارد نمائید
Captcha image
ادامه